Aktaş’tan tepki: Tatlı su Müslümanlığını bırakın! Dünyada sadece Erdoğan yok

  • Haber7 – ÖZEL

Gazze’de soykırım yapan işgalci Siyonist İsrail ile ticaret yapıldığı ve jet yakıtı satıldığı iftirasıyla Bayraktar ailesi ve AK Parti hükümeti hedef alınmaya devam ediliyor.

Sosyal medya hesabından “Bu akıl ne CHP’den çıkar ne FETÖ’den ne de onların kayığına binen yenilerden. Bu yemek doğrudan CIA aklıyla pişirilmiş.” diyen kamuoyu araştırmacısı GENAR Başkanı İhsan Aktaş, AK Parti’ye ve Baykar’a yapılan saldırılarla ilgili Haber7’ye değerlendirmelerde bulundu.

AKTAŞ: SALDIRILAR STRATEJİK VE PLANLI

Organize bir şekilde AK Parti cephesinin en güçlü tarafına saldırıldığını kaydeden Aktaş, “AK Parti’nin en güçlü tarafları ne? Recep Tayyip Erdoğan’ın dünyada bütün mazlumların lideri olması. Buraya yara vermek istiyorlar. Burada asıl önemli olan vurgu şu. Niye Bayraktar’la Filistin’e sahip çıkan Erdoğan’a saldırıyorlar? Çünkü bu camianın en güçlü iki tarafı. Bir taraf; teknoloji üretmiş, icat ortaya koymuş ve bütün dünyada Türkiye’nin  değerini artıran bir kurum. Orta Doğu’da Bayraktar kullanan devletler terörizme karşı ve rakiplerine karşı üstünlük sağlıyorlar. Peki Tayyip Erdoğan kim? Asya’da, Afrika’da, Amerika’da bütün dünyada mazlumların lideri. Karşı taraf çok stratejik bir şekilde, en güçlü tarafa yara aldırarak diğer meseleleri sıradanlaştırıyorlar. Yani AK Parti’nin olsun, camianın olsun, binlerce güçlü tarafı var. Burada da benim biraz da vurgu yapmak istediğim şu; rakip taraf karargahını kurmuş ve planlı bir şekilde saldırıyor.” dedi.

“KARŞI TARAFIN DURUMUNU ANALİZ EDEREK MÜCADELE ŞART”

Ortak hareket edilemediğini söyleyen Aktaş, “Senin binlerce STK’ların var, bir o kadar güçlü medyan var. Onların da rakibi gibi bir karargah kültürüyle hareket etmesi lazım. Karşı tarafın durumunu analiz eden bir şekilde mücadele etmesi lazım.” ifadesinde bulundu.

“TATLI SU MÜSLÜMANLIĞINI BIRAKIN, DÜNYADA SADECE ERDOĞAN YOK”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tek başına mücadele ettiğini belirten Aktaş, tatlı su Müslümanlığının bırakılması gerektiğini söyledi. Mücadelenin bütün yükünün Erdoğan’ın omuzlarına bırakılmaması gerektiğini söyleyen Aktaş, şöyle konuştu:

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x